• Furore C2

  • Furore C2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Amy vanTechnische stafHoofd coach
    Reussink, LoesTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei 13:00Oranje Nassau C1 - Furore C2Sportpark Het Loopveld
    1 jun. 13:45Sporting West/Bonarius.com C1 - Furore C2Westerpark-Klönneplein
    8 jun. 11:35Furore C2 - Stormvogels (U) C2de Omzoom
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 meiFurore C2 - Oranje Nassau C18 - 3
  • Poulestanden Furore C2 ( C-jeugd BK vj C-060 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Stormvogels (U) C23201198114
    2Furore C2320112754
    3Sporting West/Bonarius.com C1320116974
    4Oranje Nassau C13003528-230

    Poulestanden Furore C2 ( C-jeugd BK nj C-066 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda C264113622149
    2Furore C264112512139
    3Celeritas C16402261888
    4Sporting Andijk C16312241687
    5Kleine Sluis C16312181537
    6VIDO C261051136-252
    7DTS (E) C160062142-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heij, Ellis deTeamspeler
    Orsel, EliseTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Nassau C1

    VS

    Furore C2

    25 mei 202413:00 uur
    Sportpark Het Loopveld 1bK40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Furore C2

    C-jeugd vj

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd