• Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagInfo
    27 sep.Helios 2 - Furore 36 - 12
    25 sep.KZ/Thermo4U 7 - Furore 515 - 13
    25 sep.Furore 4 - ZKV (Za) 56 - 5
    24 sep.Furore 1 - VZOD 114 - 15
    24 sep.Furore 2 - VZOD 222 - 4
    24 sep.WWSV B1 - Furore B18 - 6
    24 sep.Furore A1 - Unitas/Perspectief A27 - 11
    24 sep.Sporting West Bonarius.com/Argus D1 - Furore D28 - 1
    24 sep.Furore C1 - ZKC '31 C15 - 8
    24 sep.Roda C2 - Furore C22 - 15
    24 sep.DSO (A) E1 - Furore E12 - 5 (2 - 1)
    24 sep.Furore E2 - HBC E11 - 2 (1 - 0)
    24 sep.Furore B2 - Kleine Sluis B17 - 5
    24 sep.Furore F1 - Haarlem F28 - 5 (3 - 1)
    18 sep.Furore 4 - Stormvogels (U) 314 - 4
    18 sep.Furore 3 - Blauw-Wit (A) 413 - 12
    17 sep.Groen-Geel A3 - Furore A210 - 4
    17 sep.Viking 1 - Furore 112 - 10
    17 sep.Viking 2 - Furore 24 - 8
    17 sep.Furore B2 - Stormvogels (U) B11 - 8
    17 sep.KZ/Thermo4U C3 - Furore C18 - 5
    17 sep.Furore B1 - Oranje Nassau/Triaz B14 - 8
    17 sep.Furore E1 - ZKV (Za) E11 - 3 (4 - 3)
    17 sep.KVA F2 - Furore F110 - 6 (3 - 4)
    17 sep.Furore D2 - VIDO D11 - 7
    17 sep.Furore E2 - DTS (E) E12 - 3 (0 - 1)
    17 sep.Furore C2 - Helios C14 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 09:30Furore B1 - ZKV (Za)/ZKC '31 B1de Omzoom
    1 okt. 09:30Furore E1 - KZ/Thermo4U E3de Omzoom
    1 okt. 10:30Furore E2 - Sporting Andijk E2de Omzoom
    1 okt. 11:00VZOD F1 - Furore F1Sportpark Calslagen
    1 okt. 11:00ODIK A1 - Furore A1Sportpark Oosterbos
    1 okt. 12:00Furore C2 - Celeritas C1de Omzoom
    1 okt. 12:15Swift (A) A1 - Furore A2Sportpark Parkschouwburg
    1 okt. 12:30ZKV (Za) C1 - Furore C1Sportpark Hoornseveld
    1 okt. 15:15Apollo 2 - Furore 2Sportpark De Vork
    1 okt. 16:45Apollo 1 - Furore 1Sportpark De Vork
    1 okt. 17:00Sporting Badhoevedorp 2 - Furore 3Quatrebras
    2 okt. 13:00Furore 4 - Purmer 4de Omzoom
    2 okt. 14:30Furore 5 - KZ/Thermo4U 10de Omzoom
    4 okt. 18:45ZKV (Za)/ZKC '31 A3 - Furore A2Sportpark Hoornseveld
    4 okt. 19:00Furore B2 - Sporting Andijk B1de Omzoom
    8 okt. 09:20Stormvogels (U) B1 - Furore B2Sportpark De Koog
    8 okt. 09:45Furore F1 - KVA F2de Omzoom
    8 okt. 09:45Furore D2 - ZKV (Za) D1de Omzoom
    8 okt. 10:00Furore C1 - KZ/Thermo4U C3de Omzoom
    8 okt. 10:00DTS (E) E1 - Furore E2Sportcomplex Immerhorn
    8 okt. 10:00Helios C1 - Furore C2Sportpark Noord-End
    8 okt. 11:00Furore A2 - Groen-Geel A3de Omzoom
    8 okt. 11:00ZKV (Za) E1 - Furore E1Sportpark Hoornseveld
    8 okt. 12:30Furore A1 - Exakwa A1de Omzoom
    8 okt. 13:00Oranje Nassau/Triaz B1 - Furore B1Sportpark Het Loopveld
    8 okt. 14:00Furore 2 - SDO/Fiable 4de Omzoom
    8 okt. 15:30Furore 1 - Sporting Badhoevedorp 1de Omzoom
    8 okt. 17:00Furore 3 - Roda 3de Omzoom
    9 okt. 13:00Stormvogels (U) 3 - Furore 4Sportpark De Koog
    9 okt. 14:30WWSV 1 - Furore 5De Boogbal