• Furore A1

  • Furore A1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groen, Kaylee deTechnische stafHoofd coach
    Nentjes, AnoukTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Furore A1 ( A-jeugd 1e klasse A1E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Exakwa A1742188602810
    2ASVD A164118462229
    3Unitas/Perspectief A27412827939
    4ODIK A174031049598
    5MIA A17322837588
    6OKV A171156188-273
    7Furore A170164487-431
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemink, RobinTeamspeler
    Reussink, LoesTeamspeler
    Reussink, MaudTeamspeler
    Schouten, LarsTeamspeler
    Spierenburg, GerbenTeamspeler
    Tent, Jasmijn vanTeamspeler
    Tuinstra, LotteTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Furore A1

    A-jeugd

    6,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    12,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd