• Furore 1

  • Furore 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bolhoeve, NielsTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 16:45Apollo 1 - Furore 1Sportpark De Vork
    8 okt. 15:30Furore 1 - Sporting Badhoevedorp 1de Omzoom
    15 okt. 15:30Haarlem 1 - Furore 1HAARLEM
    22 okt. 15:30Furore 1 - Helios 1de Omzoom
    29 okt. 15:30Fortissimo 1 - Furore 1Sportpark IJsseloever
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.Furore 1 - VZOD 114 - 15
    17 sep.Viking 1 - Furore 112 - 10
  • Poulestanden Furore 1 ( 2e klasse 2E )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Viking 133004531146
    2Sporting Badhoevedorp 13210463975
    3VZOD 13201373614
    4Haarlem 13111443953
    5Apollo 13111423933
    6Furore 13102353502
    7Fortissimo 130123649-131
    8Helios 130033047-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Yanis van denTeamspeler
    Bergsma, ChrisTeamspeler
    Egthuijsen, ElineTeamspeler
    Groen, Kaylee deTeamspeler
    Heinsbroek, SvenTeamspeler
    Nentjes, AnoukTeamspeler
    Stolp, IvoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Apollo 1

    VS

    Furore 1

    01 oktober 202216:45 uur
    Sportpark De Vork 1K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Furore 1

    Standaard

    11,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Trainingdetails

    Deze wedstrijd bestaat niet (meer)