U bevindt zich hier: Scheidsrechters

Scheidsrechters

Het rooster voor de scheidsrechters wordt door de coördinatoren centraal bijgehouden. Je kunt hier dus vinden wanneer je bent ingeroosterd om een wedstrijd te fluiten. De spelregels vind je hier.

Datum

Tijd

Thuis

Uit

Scheidsrechter

15-9-2018

09:00

Furore D2

KZ/Thermo4U D4

Frank Meulenkamp

15-9-2018

09:00

Furore E1

ZKV (Za) E1

John Luten

15-9-2018

09:00

Furore F1

Groen Geel F4

Merel Vestering

15-9-2018

11:00

Furore B2

KZ/Thermo4U B3

Paul Houweling

15-9-2018

11:00

Furore C2

Celeritas C1

Patrick Souverein

15-9-2018

12:15

Furore B1

KZ/Thermo4U B2

Back-up: Jasper Jak

15-9-2018

13:30

Furore A1

Rohda A1

Back-up: Jerry Bruijn

16-9-2018

13:00

Furore 4

OKV 6

Patrick Souverein

22-9-2018

09:45

Furore D3

WWSV D2

Frank Meulenkamp

22-9-2018

10:45

Furore B3

KZ/Thermo4U B4

Stefan Minnebo

22-9-2018

10:45

Furore E2

Groen Geel E4

Jesse Klopper

22-9-2018

10:45

Furore E5

Oranje Nassau E1

Lisa Kenter

22-9-2018

12:00

Furore B2

Helios B1

Paul Houweling

22-9-2018

12:00

Furore C2

BEP C3

Hans Smit

22-9-2018

13:00

Furore C1

Roda C1

Jerry Bruijn

22-9-2018

14:00

Furore 2

Helios 2

backup: Sander Rijs

22-9-2018

15:30

Furore 1

Helios 1

H J (John) van Marle

23-9-2018

13:00

Furore 3

Apollo 4

Sven Heinsbroek

23-9-2018

14:30

Furore 4

KZ/Thermo4U 8

Hans Smit

29-9-2018

09:00

Furore E1

Groen Geel E2

Sara van Kleef

29-9-2018

09:00

Furore E3

KZ/Thermo4U E5

Caro Jansen

29-9-2018

09:00

Furore F1

KZ/Thermo4U F2

Ingrid van Weerden

29-9-2018

10:00

Furore C3

Groen Geel C3

Willem Klopper

29-9-2018

10:00

Furore D2

Apollo D2

Stefan Minnebo

29-9-2018

10:00

Furore E4

DSO (A) E2

Dave van Zonderen

29-9-2018

11:00

Furore D1

Sporting West D1

Sven Heinsbroek

29-9-2018

12:00

Furore B1

Sporting West B1

Back-up: Jasper Jak

30-9-2018

11:30

Furore 5

Groen Geel 5

Paul Houweling

6-10-2018

09:00

Furore E1

WWSV E1

Tiuri Schoen

6-10-2018

09:00

Furore F1

WWSV F1

Joyce Oudejans

6-10-2018

10:00

Furore C2

DSO (A) C2

Edward Beunder

6-10-2018

10:00

Furore D2

ZKV (Za) D2

Hans Smit

6-10-2018

11:00

Furore B2

Aurora B1

Sander Rijs

6-10-2018

11:00

Furore D1

Groen Geel D3

Jasper Jak

6-10-2018

12:15

Furore B1

Rapid B1

Back-up: Jerry Bruijn

6-10-2018

13:30

Furore A1

BEP A2

Back-up: Jasper Jak

7-10-2018

11:30

Furore 4

Purmer 3

Hans Smit

7-10-2018

13:00

Furore 2

OKV 2

Backup: Paul Houweling

7-10-2018

14:30

Furore 1

OKV 1

KNKV

13-10-2018

09:00

Furore E2

Sporting Andijk E1

Sara van Kleef

13-10-2018

09:00

Furore E4

Apollo E2

John Luten

13-10-2018

10:00

Furore B3

Sporting Andijk B1

Patrick Souverein

13-10-2018

10:00

Furore C3

Apollo C3

Sven Heinsbroek

13-10-2018

10:00

Furore D3

Purmer D1

Paul Houweling

13-10-2018

10:00

Furore E3

Groen Geel E8

Jesse Klopper

13-10-2018

11:00

Furore E5

Swift (A) E2

Caro Jansen

13-10-2018

11:15

Furore C1

KZ/Thermo4U C4

Jerry Bruijn

13-10-2018

12:15

Furore A1

AW/DTV A2

Back-up: Jasper Jak

14-10-2018

11:30

Furore 5

KZ/Thermo4U 7

Edward Beunder

14-10-2018

13:00

Furore 3

Groen Geel 7

Jasper Jak

20-10-2018

15:30

Furore 1

DSO (A) 1

KNKV

21-10-2018

14:30

Furore 2

Sporting West 2

backup: Sven Heinsbroek

27-10-2018

15:30

Furore A1

EKVA A1

backup: Edward Beunder